Loading...
Home 2018-11-27T12:03:05+00:00

Sırçaya Hoşgeldiniz

hr

Sırça adını, Sabahattin Ali‘nin “SIRÇA KÖŞK” adlı ünlü eserindeki kahramanın karakter örgüsünden yola çıkarak bulduk. Kahraman, “kimliğini” yakınlarına ve dış dünyaya vurgulama hassasiyetinde. Kendi özünden taşanları yansıtma, masaya elini vuran sert değil duyarlı bir üslupla bunu yapma telaşında.

Bazen tarif edemezsiniz içinizde yıllar yılı ilmek ilmek, örümcek ağı kadar mükemmel ince bir ustalıkla örülenleri, içgüdüsel bir duyarlılıkla büyüyen duyguları, beyninizde yer alan imgeleri, anları, görüntüleri, insanları, hayatları, titiz bir koleksiyoner gibi biriktirir durursunuz. Kişisel hikayenizde yer alan tüm karakterler, duygular, anlar, yaşanmışlıklar bir gün gelip sizin seçtiğiniz yolda vücut bulana dek. Öylesine yerini buldu ki “SIRÇA“ kelimesi içimizde, bu ünlü edebiyat öyküsü kendi yolculuğumuza çıkarken ilham verdi bize.

Sırça

SHOWROOM

Sırça Showroom hizmetinizde. Showroom ziyaretleriniz için lütfen önceden randevu almayı unutmayın!

Biz Kimiz?

hr

Biz iki kız kardeş, iki kadın olarak yıllardır biriktirdiğimiz, keyifleri, hüzünleri, sevgileri, tecrübeleri enerjiyi aslında yaşam öykümüzü  somut objelere, özellikle de cam gibi kadının dişiliğini, kırılgan ama sert mizacını anlatan bir sanatla tasarımcı bakış açısıyla yansıtmayı arzuladık.

Ebru KAFADAR

Ebru KAFADAR

TASARIMCI – KURUCU ORTAK

Elif ŞAKAR

Elif ŞAKAR

KURUCU ORTAK

Showroom ziyaretleriniz için randevu alın.

RANDEVU AL

Koleksiyonlar

hr

En Beğenilen Ürünlerimiz

hr

Donec faucibus consequat ante. Mauris eget mi sed ex efficitur porta id non quam. Cras aliquam turpis tellus, quis laoreet lacus congue sed. Nullam at est quis urna vestibulum interdum. Praesent auctor leo ut massa ultrices tempor.

En Beğenilenler

Camekan

SIRÇANIN ÖYKÜSÜ

Müşteri Yorumları

CLIENTS LOVE US

Maria
Mauris quis purus eu nisl scelerisque bibendum. Phasellus laoreet non orci vitae accumsan. Suspendisse feugiat sagittis lacinia. Praesent fringilla elit erat, porttitor dictum felis faucibus ornare. Donec pellentesque id metus ac pretium.
Angelina, Avada
Dave
Praesent ut sem dignissim, dapibus est et, consectetur sem. Integer scelerisque hendrerit placerat. Nullam imperdiet lectus at elit fringilla, vitae ullamcorper leo luctus. Duis imperdiet ut ex et ullamcorper. Duis lorem turpis, scelerisque sit.
Dario Pineda, Themefusion